IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Heren O25-1

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Marc Slaats
Aanvoerder/Captain Mees Janssen
Planning arbitrage Raf Linders
Planning diversen Philippe Swanenberg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem HO25-1-O Beuningen HO25-2 9:30
HCM HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix 10:15
Dieren HO25-1 Union HO25-2 11:30
Zwolle HO25-1 Wijchen HO25-1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Beuningen HO25-1 16 43 14 1 1
2 Zwolle HO25-1 15 33 10 3 2
3 Wijchen HO25-1 16 33 10 3 3
4 Union HO25-2 16 32 10 2 4
5 Beuningen HO25-2 15 31 10 1 4
6 Oosterbeek HO25-1-mix 16 23 7 2 7
7 HCM HO25-1 15 16 5 1 9
8 Dieren HO25-1 14 14 4 2 8
9 Nijmegen HO25-1 15 9 2 3 10
10 Arnhem HO25-1-O 16 6 1 3 12
11 Overbetuwe HO25-1-O 16 4 1 1 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr HC Zwolle HO25-1 14:00 uit
26 mei HCM Arnhem HO25-1 13:00 thuis - Veld3: Wesso Elektro
2 jun NMHC Nijmegen HO25-1 15:00 uit
16 jun M.H.C. Oosterbeek HO25-1-mix 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
HCM HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (6-2)final
Zwolle HO25-1 Dieren HO25-1 (3-2)scheduled
Nijmegen HO25-1 Beuningen HO25-2 (1-7)final
Oosterbeek HO25-1-mix Union HO25-2 (1-4)final
Wijchen HO25-1 Arnhem HO25-1-O (4-1)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Arnhem HO25-1-O Zwolle HO25-1 (1-4)final
Dieren HO25-1 HCM HO25-1 (3-2)final
Union HO25-2 Wijchen HO25-1 (7-3)final
Overbetuwe HO25-1-O Nijmegen HO25-1 (1-4)final
Beuningen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oosterbeek HO25-1-mix Beuningen HO25-2 (0-2)final
Nijmegen HO25-1 Dieren HO25-1 (0-1)final
Wijchen HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-4)final
Union HO25-2 Arnhem HO25-1-O (3-0)final
HCM HO25-1 Zwolle HO25-1 (1-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Overbetuwe HO25-1-O Oosterbeek HO25-1-mix (1-8)final
Beuningen HO25-2 Wijchen HO25-1 (2-2)final
Arnhem HO25-1-O HCM HO25-1 (3-9)scheduled
Zwolle HO25-1 Nijmegen HO25-1 (9-7)final
Beuningen HO25-1 Union HO25-2 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Nijmegen HO25-1 HCM HO25-1 (1-1)final
Wijchen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (8-1)final
Union HO25-2 Beuningen HO25-2 (0-1)final
Oosterbeek HO25-1-mix Dieren HO25-1 (4-2)final
DINSDAG 3 OKTOBER 2023
Beuningen HO25-1 Arnhem HO25-1-O (8-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Overbetuwe HO25-1-O Union HO25-2 (1-8)final
Zwolle HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (4-4)final
Beuningen HO25-2 Beuningen HO25-1 (0-3)final
Dieren HO25-1 Wijchen HO25-1 (2-3)final
Arnhem HO25-1-O Nijmegen HO25-1 (2-4)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Union HO25-2 Dieren HO25-1 (6-4)final
Wijchen HO25-1 Zwolle HO25-1 (3-3)final
Oosterbeek HO25-1-mix HCM HO25-1 (4-2)final
Beuningen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (14-1)final
VRIJDAG 3 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-2 Arnhem HO25-1-O (4-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Zwolle HO25-1 Union HO25-2 (3-4)final
HCM HO25-1 Wijchen HO25-1 (1-3)final
Overbetuwe HO25-1-O Beuningen HO25-2 (0-6)final
Dieren HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-6)final
Nijmegen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (0-4)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-1 Zwolle HO25-1 (1-2)final
Wijchen HO25-1 Nijmegen HO25-1 (4-2)final
Overbetuwe HO25-1-O Arnhem HO25-1-O (1-4)final
Union HO25-2 HCM HO25-1 (6-1)final
Beuningen HO25-2 Dieren HO25-1 (2-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Nijmegen HO25-1 Union HO25-2 (1-3)final
Zwolle HO25-1 Beuningen HO25-2 (2-1)final
Oosterbeek HO25-1-mix Arnhem HO25-1-O (4-0)scheduled
HCM HO25-1 Beuningen HO25-1 (1-5)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Beuningen HO25-1 Nijmegen HO25-1 (7-0)final
Beuningen HO25-2 HCM HO25-1 (2-0)final
Wijchen HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (3-0)final
Overbetuwe HO25-1-O Zwolle HO25-1 (3-2)final
Arnhem HO25-1-O Dieren HO25-1 (2-2)final
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Dieren HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (4-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Beuningen HO25-2 Nijmegen HO25-1 (12-1)final
Arnhem HO25-1-O Wijchen HO25-1 (3-3)final
Overbetuwe HO25-1-O HCM HO25-1 (1-9)final
Dieren HO25-1 Zwolle HO25-1 (2-2)final
Union HO25-2 Oosterbeek HO25-1-mix (0-0)final
ZONDAG 10 MAART 2024
HCM HO25-1 Dieren HO25-1 (1-2)final
Oosterbeek HO25-1-mix Beuningen HO25-1 (0-2)final
Wijchen HO25-1 Union HO25-2 (1-0)final
Zwolle HO25-1 Arnhem HO25-1-O (2-0)final
Nijmegen HO25-1 Overbetuwe HO25-1-O (2-2)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Arnhem HO25-1-O Union HO25-2 (1-2)final
Beuningen HO25-2 Oosterbeek HO25-1-mix (3-1)final
Dieren HO25-1 Nijmegen HO25-1 (2-2)final
Zwolle HO25-1 HCM HO25-1 (6-1)final
Beuningen HO25-1 Wijchen HO25-1 (6-0)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Union HO25-2 Beuningen HO25-1 (1-6)final
HCM HO25-1 Arnhem HO25-1-O (5-2)scheduled
Oosterbeek HO25-1-mix Overbetuwe HO25-1-O (8-0)final
Wijchen HO25-1 Beuningen HO25-2 (1-0)final
Nijmegen HO25-1 Zwolle HO25-1 (2-4)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Beuningen HO25-2 Union HO25-2 (2-1)final
HCM HO25-1 Nijmegen HO25-1 (5-1)final
Arnhem HO25-1-O Beuningen HO25-1 (0-9)scheduled
Overbetuwe HO25-1-O Wijchen HO25-1 (1-5)final
Dieren HO25-1 Oosterbeek HO25-1-mix (0-3)final
WOENSDAG 10 APRIL 2024
Overbetuwe HO25-1-O Beuningen HO25-1 (0-9)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Nijmegen HO25-1 Arnhem HO25-1-O (2-2)final
Oosterbeek HO25-1-mix Zwolle HO25-1 (2-4)final
Beuningen HO25-1 Beuningen HO25-2 (2-1)final
Wijchen HO25-1 Dieren HO25-1 (4-1)final
Union HO25-2 Overbetuwe HO25-1-O (7-1)final