IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes D4 Martijn Tijssen V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Martijn Tijssen V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Baltien Libourel de Beus
Mayra Hofmans
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Martijn Tijssen V1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D2 Sven van Maassen V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Raf Linders V2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Martijn Tijssen V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Sven van Maassen V1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Ronald Sneijers V3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C4 Sebastiaan Oldersma V3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C5 Raf Linders V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Kim de Milde
Martijn Tijssen
V1 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B3 Raf Linders V2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B4 Ronald Sneijers V3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes B6 Sebastiaan Oldersma V3 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 Kim de Milde V2 - AB
20:00 - 21:00 Meisjes A2 Sven van Maassen V1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes A3 Martijn Tijssen V1 - AB
20:30 - 21:30 Meisjes A4 Ronald Sneijers V3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:15 Jongens D1 Martijn Tijssen V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Floris de Waard
Koen Schipper
V3 - AB
17:15 - 18:30 Meisjes D1 Martijn Tijssen V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Raf Linders V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Lars Wortelboer V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Guus Megens V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Sanne Weel V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Martijn Tijssen V1 - AB
19:00 - 20:00 Jongens A2 Tim de Groot V3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Eefje Rietman
Willem Faassen
V2
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 Martijn Tijssen V3 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Marc Slaats
Ronald Wortelboer
V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Jongens D2 Martijn Tijssen V1 - AB
16:00 - 21:00 keepers Trainingsgroep V3 - AB
16:00 - 17:00 Benjamins Elisa Velli
Emma Nijenhuis
Eva Luna Collignon
V3 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 Fleur Schiks
Sascha Ermers
Trainer Hockey Werkt
V2 - D
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Guus Bakkers
Jurre Heijsman
Martijn Tijssen
V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Guus Bakkers
Jurre Heijsman
Martijn Tijssen
V1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens F1 Fleur Schiks
Sascha Ermers
Trainer Hockey Werkt
V2 - C
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Fleur Schiks
Sascha Ermers
Trainer Hockey Werkt
V2 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Fleur Schiks
Sascha Ermers
Trainer Hockey Werkt
V2 - B
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 Merijn Ebskamp V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 Merijn Ebskamp V3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Diewertje Laurant
Linn Bergmans
Trainer Hockey Werkt
V2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Diewertje Laurant
Linn Bergmans
Trainer Hockey Werkt
V2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 8E3 Martijn Tijssen
Mijntje Schipper
Suze Schouten
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E4 Martijn Tijssen
Mijntje Schipper
Suze Schouten
V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Trainer Hockey Werkt V1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Merijn Ebskamp V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Martijn Tijssen V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Vera Trieling V2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A3 Ronald Sneijers V1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Deborah Gonzalez Fernandez V2 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Martijn Tijssen V1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B5 Trainer Hockey Werkt V3 - CD
20:00 - 21:00 Dames 2 Delano de Pater
Merijn Ebskamp
V1 - AB
20:00 - 21:00 Dames 3 Trainer Hockey Werkt V1 - CD
20:00 - 21:00 Dames Jong 1 Martijn Tijssen V2
20:00 - 21:00 Dames Jong 2 Martijn Tijssen V2
20:00 - 21:00 Dames Jong 3 Martijn Tijssen V2
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:15 Meisjes D1 Martijn Tijssen V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Trainer Hockey Werkt V2 - AB
16:15 - 17:30 Jongens D1 Martijn Tijssen V1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Floris de Waard
Koen Schipper
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D5 Trainer Hockey Werkt V2 - AB
17:30 - 19:00 Jongens B1 Merijn Ebskamp V2 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes C1 Martijn Tijssen V1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D4 Pieter Verbroekken V3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Trainer Hockey Werkt V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Lars Wortelboer V1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A2 Merijn Ebskamp V2 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Guus Megens V1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Sanne Weel V3 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Kim de Milde V3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B6 Trainer Hockey Werkt V2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Eefje Rietman
Willem Faassen
V1
20:30 - 22:00 Heren 2 V3 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 V3 - AB
20:30 - 22:00 Trimhockeyers-donderdag Robin Sonnemans V2
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Meisjes D2 Martijn Tijssen V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 Martijn Tijssen V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 Martijn Tijssen V1 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Sjoerd Peters
Guus Bakkers
Jeroen Heijsman
V3 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Guus Bakkers
Jurre Heijsman
Sjoerd Peters
V3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Diewertje Laurant
Linn Bergmans
Martijn Tijssen
V1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 8E2 Diewertje Laurant
Linn Bergmans
Martijn Tijssen
V1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes D3 Kim de Milde V3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Martijn Tijssen V1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Kim de Milde V3 - AB
19:00 - 20:00 Dames Jong 1 Martijn Tijssen V1 - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Marc Slaats
Ronald Wortelboer
V1
20:00 - 22:00 Heren 4 Henk Pepping V3