IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Dames 1

Spelers Dames 1

Sabien Bosman
Annefleur Engel
Minou Hofmans
Michelle Hulshof
Daphne Hulshof
Anne Jansen
Elle de Korte
Sophie van Rijssen
Astrid Rutten
Lisa Schiltmans
Femke Sewalt
Marloes Smarius
Fientje Smits
Fleur Theunissen
Famke Theunissen
Evi van Uden
Kirsti Wortelboer

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Sanne Weel
Aanvoerder/Captain Anne Jansen
Aanvoerder/Captain Astrid Rutten
Trainer/Coach Willem Faassen
Planning arbitrage Sabien Bosman
Planning bar Sabien Bosman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem D1 Apeldoorn D1 12:45
Bemmel D1 Wijchen D1 12:45
Deventer D1 Ares D1 12:45
Kromhouters D1 PW D1 12:45
Uden D1 HCM D1 12:45
Zevenaar D1 Almelo D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kromhouters D1 10 25 8 1 1
2 Almelo D1 10 21 7 0 3
3 Deventer D1 10 19 6 1 3
4 Bemmel D1 10 19 6 1 3
5 Wijchen D1 10 19 6 1 3
6 Arnhem D1 10 18 6 0 4
7 HCM D1 10 14 4 2 4
8 Uden D1 10 13 4 1 5
9 Zevenaar D1 10 12 4 0 6
10 Apeldoorn D1 10 10 3 1 6
11 PW D1 10 3 1 0 9
12 Ares D1 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 nov MHC Bemmel 800 D1 12:45 uit
13 mrt Apeldoorn D1 n.n.b uit
20 mrt AHC Velp D1 n.n.b thuis
27 mrt HC Ares D1 n.n.b thuis
3 apr HCM Arnhem D1 n.n.b uit
10 apr MHC Almelo D1 n.n.b thuis
24 apr Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina D1 n.n.b uit
8 mei THCC De Kromhouters D1 n.n.b thuis
15 mei Hockey Vereniging Zevenaar D1 n.n.b uit
22 mei Hockey Club Uden D1 n.n.b thuis
29 mei DHV D1 n.n.b uit
12 jun MHC Bemmel 800 D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Almelo D1 Uden D1 3-2
PW D1 Zevenaar D1 0-2
Kromhouters D1 Arnhem D1 4-0
Ares D1 Bemmel D1 1-5
HCM D1 Deventer D1 1-3
Wijchen D1 Apeldoorn D1 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Zevenaar D1 Kromhouters D1 1-7
Arnhem D1 Wijchen D1 3-2
Uden D1 PW D1 3-0
Apeldoorn D1 Ares D1 3-2
Bemmel D1 HCM D1 1-1
Deventer D1 Almelo D1 8-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Almelo D1 Bemmel D1 3-2
Ares D1 Wijchen D1 0-3
Kromhouters D1 Uden D1 4-1
PW D1 Deventer D1 1-4
Zevenaar D1 Arnhem D1 2-1
HCM D1 Apeldoorn D1 1-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Arnhem D1 Ares D1 5-0
Bemmel D1 PW D1 3-1
Apeldoorn D1 Almelo D1 0-2
Deventer D1 Kromhouters D1 3-4
Wijchen D1 HCM D1 3-2
Uden D1 Zevenaar D1 2-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kromhouters D1 Bemmel D1 3-2
Zevenaar D1 Deventer D1 2-6
PW D1 Apeldoorn D1 0-4
HCM D1 Ares D1 6-1
Almelo D1 Wijchen D1 3-2
Uden D1 Arnhem D1 1-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Apeldoorn D1 Kromhouters D1 0-5
Bemmel D1 Zevenaar D1 5-1
Wijchen D1 PW D1 2-0
Arnhem D1 HCM D1 2-3
Ares D1 Almelo D1 0-3
Deventer D1 Uden D1 3-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Zevenaar D1 Apeldoorn D1 3-2
Deventer D1 Arnhem D1 0-1
PW D1 Ares D1 1-2
Uden D1 Bemmel D1 3-0
Almelo D1 HCM D1 3-2
Kromhouters D1 Wijchen D1 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Ares D1 Kromhouters D1 1-4
Bemmel D1 Deventer D1 4-1
Wijchen D1 Zevenaar D1 2-1
HCM D1 PW D1 6-1
Apeldoorn D1 Uden D1 1-1
Arnhem D1 Almelo D1 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Uden D1 Wijchen D1 2-5
Zevenaar D1 Ares D1 5-1
Deventer D1 Apeldoorn D1 3-2
PW D1 Almelo D1 5-3
Kromhouters D1 HCM D1 0-0
Bemmel D1 Arnhem D1 3-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Ares D1 Uden D1 2-3
PW D1 Arnhem D1 1-4
Wijchen D1 Deventer D1 1-1
Apeldoorn D1 Bemmel D1 0-1
Almelo D1 Kromhouters D1 2-1
VRIJDAG 26 NOVEMBER 2021
HCM D1 Zevenaar D1 3-1