IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 
Zaalcompetitie MHC
Jongste Jeugd
Junioren
meisjes junioren
MB3 - HCOB - Hockeyclub Overbetuwe MB3
n.n.b.
Fluiten:Robin Sonnemans
meisjes aspiranten
MC2 - HCM Arnhem MC3
n.n.b.
Fluiten:Inge van Paassen en Larissa Huisman
MC3 - Hockey Club Druten MC3
11:00 - Veld3: Wesso Elektro
Fluiten:Lisa Jonker en Felice Lim
MC4 - M.H.C. Oosterbeek MC5
14:30 - Veld3: Wesso Elektro
Fluiten:Jolijn van Dorst en Nynke Braaksma
MD5 - NMHC Nijmegen MD7
n.n.b.
Fluiten:Daphne Hulshof en Liv de Haan
meisjes Jongste Jeugd
M6E1 - MHC Wijchen M6E2
10:40
Nog geen scheids. ingepland
M6E2 - MHC Wijchen M6E1
10:40
Nog geen scheids. ingepland
M6E3 - MHC Wijchen M6E4
11:30
Nog geen scheids. ingepland
M6E4 - MHC Wijchen M6E3
11:30
Nog geen scheids. ingepland
MF1 - MHC Wijchen JF1
09:50
Nog geen scheids. ingepland
Zaalteams
AT - MHC Wijchen Zwitserland (CH)
09:00
Nog geen scheids. ingepland
CH - MHC Wijchen Oostenrijk (AT)
09:00
Nog geen scheids. ingepland
OR1 - MHC Wijchen oranje-2
12:20
Fluiten:Thomas van Bergen en Bastiaan Janssens
OR2 - MHC Wijchen oranje-1
12:20
Nog geen scheids. ingepland
OR3 - MHC Wijchen oranje-4
13:10
Fluiten:Emil Bastin en Raf Linders
OR4 - MHC Wijchen oranje-3
13:10
Nog geen scheids. ingepland
jongens Jongste Jeugd
JF1 - MHC Wijchen MF1
09:50
Nog geen scheids. ingepland
Zaalteams
GR1 - MHC Wijchen groen-2
15:40
Fluiten:Paul de Ruwe en Jordy Bulle
GR2 - MHC Wijchen groen-1
15:40
Nog geen scheids. ingepland
GR3 - MHC Wijchen groen-4
16:30
Fluiten:Jonah Wolff en Floris de Waard
GR4 - MHC Wijchen groen-3
16:30
Nog geen scheids. ingepland
ZW1 - MHC Wijchen zwart-2
14:00
Fluiten:Marijn Bos en Lard Weeren
ZW2 - MHC Wijchen zwart-1
14:00
Nog geen scheids. ingepland
ZW3 - MHC Wijchen zwart-4
14:50
Fluiten:Bob Gubbels en Jochem Hulshof
ZW4 - MHC Wijchen zwart-3
14:50
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten