IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 
Bestuur ([email protected])

Harmen Schipper


Voorzitter ([email protected])

Corne Schipper


Penningmeester ([email protected])

Sanneke van Raaij


Secretaris ([email protected])

Rene Trieling


Namens TC

Ilse van de Veen


Lid

Kim de Milde


Lid

Guus Megens


Lid

Administratieve ondersteuning bestuur

Vivienne Rutten


Lid
Administratieve ondersteuning bestuur
Contributie

. Vacature


Lid
Contributie
Arbitrage ([email protected])

Sem Pepping


Scheidsrechterscommissaris

Roy Keijzers


Scheidsrechterscommissaris

Tijmen Weijsters


Scheidsrechterscommissaris

Sharon Kuling


Scheidsrechterscommissaris

Jitske van Baardewijk


Coordinator Opleidingen ([email protected]

Gertjan Weel


Coordinator Opleidingen ([email protected]

Barcommissie

Pascal Dauphin


Voorzitter

. Vacature


Voorzitter

Eric van Uden


Voorzitter

Jan-Willem Engel


Barindeling Zondag ([email protected])

Beheercommissie ([email protected])

Maarten Laurant


Voorzitter

Erik Bos


Voorzitter

Clubcard ([email protected])

Freek Janssen


Contactpersoon

Commissie van Beroep

Buby den Heeten


Commissie van Beroep
lid

Hanno Fernhout


Commissie van Beroep
lid
EHBO

Eric van Uden


EHBO

Evenementen ([email protected])

Delano de Pater


Voorzitter

. Vacature


Coordinator Evenementen

. Vacature


Organisatie Evenementen

D-kamp ([email protected])

Maxime van Zetten


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Martijn Tijssen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Sander Tijssen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Hugo Fraij


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Renate de Groot-kersten


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Kim Klaassen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])
Fotografe

Irma Tijssen


Lid

Grote Clubactie

Vivienne Rutten


Coördinator

Angelique van Hemert - Botman


Coördinator

Diana Kuiper


Coördinator

Aline Fernhout


Coördinator

Hanneke van den Heuvel


Coördinator

Ledenadministratie

Rob Bakkers


Ledenadministratie ([email protected])

Materialen ([email protected] 06-29058974)

Martijn Bakkers


Coördinator

Nieuwsbrief ([email protected])

Dave van Hemert


Redactie ([email protected])

Sponsorcommissie ([email protected])

Hanneke van den Heuvel


Lid

Mike van Sambeek


Lid

Bas de Smit


Lid

Technische Commissie
Jeugd ([email protected])

Rene Trieling


Voorzitter TC Jeugd
Jeugd ([email protected])

Angelique van Hemert - Botman


Secretaris
Jeugd ([email protected])

Flip Hendriks


Lijncoördinator MB
Jeugd ([email protected])

Huub Jonker


Lijncoördinator MB
Jeugd ([email protected])

Justine Lim


Lijncoördinator MC
Jeugd ([email protected])

Ton Burgers


Lijncoördinator MD
Jeugd ([email protected])

Rene Trieling


Lijncoördinator JA
Jeugd ([email protected])

Rene Trieling


Lijncoördinator JB
Jeugd ([email protected])

Luuk Slaats


Lijncoördinator JC
Jeugd ([email protected])

Luuk Slaats


Lijncoördinator JD
Jeugd ([email protected])

Ruth Kerkhoff


Keeperscoordinator
Jeugd ([email protected])
Jongste Jeugd ([email protected])

Yvette Sieuwerts


Lijncoördinator Jongste Jeugd
Jongste Jeugd ([email protected])

Joanne Tromp


Lijncoördinator Jongste Jeugd
Jongste Jeugd ([email protected])

Olaf van Xanten


Lijncoördinator Jongste Jeugd
Jongste Jeugd ([email protected])
Selectiecommissie

Baltien Libourel de Beus


Selectiecommissie
Selectiecommissie

Justine Lim


Selectiecommissie
Selectiecommissie

Rene Trieling


Selectiecommissie
Selectiecommissie
Senioren

Wido Dijkmans


Trimhockey
Senioren

. Vacature


Senioren teams
Senioren
Trainingscoördinatoren

Baltien Libourel de Beus


Hoofdtrainer / Trainingscoordinator ([email protected])

Kim Bergmans


Trainingscoordinator Jongste Jeugd ([email protected])

Vertrouwenspersoon

Ada Bakkers


Vertrouwenspersoon

Vrijwilligerscie. ([email protected])

Ingrid Mali


Lid

Laura Hermens


Lid

Corrine Joosten


Lid

Website/Lisa ([email protected])

Angelique van Hemert - Botman


Lisa coordinator/website beheer

Vivienne Rutten


Lisa coordinator/website beheer

Wedstrijdsecretariaat (024-6414662)

Ada Bakkers


Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd ([email protected])

Ada Bakkers


wedstrijdsecretaris ([email protected])

Dorus van den Brandt


Lid wedstrijdcommissie

Wedstrijdtafel

Sandra Theunissen


Coördinator

Zaalhockeycommissie/wintercommissie

Ruth Kerkhoff


Coördinator

Ton Smeeman


Coördinator

Karin Albers


Coördinator

Anja Ermers


Coördinator

Esther Verhaas


Coördinator

Manon Amsen


Coördinator