IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 
Arbitrage ([email protected])

Paul van Warmerdam


Scheidsrechterscommissaris

Roy Keijzers


Scheidsrechterscommissaris

Sharon Kuling


Scheidsrechterscommissaris

Jitske van Baardewijk


Coordinator Opleidingen ([email protected]

Tijmen Weijsters


Coördinator
Indeling A-Groep
Barcommissie

Marga Roffel


Barindeling zaterdag

Arjen Hulshof


Lid

Jan-Willem Engel


Barindeling Zondag ([email protected])

Beheercommissie ([email protected])

Erik Bos


Lid

Maarten Laurant


Lid

Ton Bosman


Lid

Bestuur ([email protected])

Harmen Schipper


Voorzitter ([email protected])

Corne Schipper


Penningmeester ([email protected])

Sanneke van Raaij


Secretaris ([email protected])

Rene Trieling


Namens TC

Kim de Milde


Lid

Guus Megens


Lid

Administratieve ondersteuning bestuur

Vivienne Rutten


Lid
Administratieve ondersteuning bestuur
Clubcard ([email protected])

Freek Janssen


Contactpersoon

Commissie van Beroep

Buby den Heeten


Commissie van Beroep
lid

Hanno Fernhout


Commissie van Beroep
lid
Evenementen ([email protected])
D-kamp ([email protected])

Renate de Groot-kersten


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Maxime van Zetten


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Martijn Tijssen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Sander Tijssen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])

Kim Klaassen


Organisatie Evenementen
D-kamp ([email protected])
Fotografe

Irma Tijssen


Lid

Grote Clubactie

Aline Fernhout


Coördinator

Hanneke van den Heuvel


Coördinator

Vivienne Rutten


Coördinator

Angelique van Hemert - Botman


Coördinator

Diana Kuiper


Coördinator

Ledenadministratie

Angelique van Hemert - Botman


Ledenadministratie ([email protected])

Vivienne Rutten


Ledenadministratie ([email protected])

Materialen ([email protected] 06-29058974)

Ruth Kerkhoff


Coördinator

Martijn Bakkers


Coördinator

Nieuwsbrief ([email protected])

Dave van Hemert


Redactie ([email protected])

Sponsorcommissie ([email protected])

Bas de Smit


Lid

Mike van Sambeek


Lid

Hanneke van den Heuvel


Lid

Technische Commissie
Jeugd ([email protected])

Rene Trieling


Voorzitter TC Jeugd
Jeugd ([email protected])

Angelique van Hemert - Botman


Secretaris
Jeugd ([email protected])

Ruth Kerkhoff


Lijncoördinator MA / MB
Jeugd ([email protected])

Huub Jonker


Lijncoördinator MA / MB
Jeugd ([email protected])

Justine Lim


Lijncoördinator MC
Jeugd ([email protected])

Olaf Donk


Lijncoördinator MD
Jeugd ([email protected])

Rene Trieling


Lijncoordinator JA/JB
Jeugd ([email protected])

Luuk Slaats


Lijncoördinator JC/JD
Jeugd ([email protected])

Ton Burgers


Lid
Jeugd ([email protected])

Kim Bergmans


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Marijn van der Linden


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Josefine Biemans-evers


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Paul Pastoor


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Elke Gijsbers


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Judith de Boer


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Maikel Beumer


Lijncoördinator benj / F / 6E / 8E
Jeugd ([email protected])

Ruth Kerkhoff


Keeperscoordinator
Jeugd ([email protected])
Senioren

Marit Maas


Trimhockey ([email protected])
Senioren
Trainingscoördinatoren

Baltien Libourel de Beus


Hoofdtrainer / Trainingscoordinator ([email protected])

Vertrouwenspersoon

Ada Bakkers


Vertrouwenspersoon

Website/Lisa ([email protected])

Angelique van Hemert - Botman


Lisa coordinator/website beheer

Vivienne Rutten


Lisa coordinator/website beheer

Wedstrijdsecretariaat (024-6414662)

Ada Bakkers


wedstrijdsecretaris ([email protected])
wedstrijdsecretaris algemeen

Dorus van den Brandt


Lid wedstrijdcommissie

Wedstrijdtafel

Angelique van Hemert - Botman


Coördinator

Sandra Theunissen


Coördinator

Zaalhockeycommissie/wintercommissie

Ruth Kerkhoff


Coördinator

Ton Smeeman


Coördinator

Karin Albers


Coördinator

Anja Ermers


Coördinator

Esther Verhaas


Coördinator

Manon Amsen


Coördinator

Daphne van Oppenraaij


Coördinator