IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Guus Megens
Trainer Coen Peeters
Trainer Ronald Wortelboer
Aanvoerder/Captain Liz Cobussen
Planning arbitrage Elisa Roelofs
Planning bar Charlotte van den Berk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Apeliotes D8 Union D8 12:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Nijmegen D9 9 20 6 2 1
2 Wijchen D2-O 9 19 5 4 0
3 HCM D4 9 17 5 2 2
4 Bemmel D4 9 16 5 1 3
5 Apeliotes D8 8 14 4 2 2
6 Nijmegen D11 9 11 3 2 4
7 Union D9 9 11 3 2 4
8 Apeliotes D7 9 8 2 2 5
9 Wijchen D3 9 4 1 1 7
10 Union D8 8 3 1 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt N.S.H.C. Apeliotes D7 10:45 thuis - Veld1
10 mrt N.S.H.C. Apeliotes D8 10:30 uit
17 mrt NMHC Nijmegen D11 n.n.b thuis - Veld2
24 mrt NMHC Nijmegen D9 15:15 uit
7 apr HCM Arnhem D4 10:45 thuis - Veld3: Wesso Elektro
14 apr R.K.H.V. Union D8 13:00 uit
21 apr MHC Bemmel 800 D4 10:30 thuis - Veld3: Wesso Elektro
26 mei MHC Wijchen D3 12:30 uit
2 jun R.K.H.V. Union D9 12:45 thuis - Veld1
9 jun N.S.H.C. Apeliotes D7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Wijchen D2-O Apeliotes D8 (1-1)final
Wijchen D3 HCM D4 (0-1)final
Union D9 Nijmegen D9 (1-6)final
Bemmel D4 Union D8 (3-1)final
Apeliotes D7 Nijmegen D11 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Nijmegen D11 Wijchen D2-O (2-3)final
Union D8 Wijchen D3 (0-1)final
Nijmegen D9 Apeliotes D7 (1-0)final
Apeliotes D8 Bemmel D4 (2-3)final
HCM D4 Union D9 (1-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Union D9 Union D8 (2-0)final
Nijmegen D11 Apeliotes D8 (0-5)scheduled
Wijchen D3 Bemmel D4 (1-4)final
Wijchen D2-O Nijmegen D9 (4-4)final
Apeliotes D7 HCM D4 (1-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Apeliotes D8 Wijchen D3 (5-2)final
Nijmegen D9 Nijmegen D11 (2-1)final
HCM D4 Wijchen D2-O (1-1)final
Bemmel D4 Union D9 (2-1)final
Union D8 Apeliotes D7 (0-1)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Nijmegen D9 Apeliotes D8 (3-3)scheduled
Union D9 Wijchen D3 (5-0)final
Apeliotes D7 Bemmel D4 (2-2)final
Wijchen D2-O Union D8 (7-0)final
Nijmegen D11 HCM D4 (0-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Wijchen D3 Apeliotes D7 (0-4)final
Bemmel D4 Wijchen D2-O (3-4)final
Apeliotes D8 Union D9 (8-3)final
HCM D4 Nijmegen D9 (3-0)final
Union D8 Nijmegen D11 (0-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Apeliotes D7 Union D9 (0-1)final
Nijmegen D9 Union D8 (6-0)final
Wijchen D2-O Wijchen D3 (5-0)final
Nijmegen D11 Bemmel D4 (3-0)final
HCM D4 Apeliotes D8 (3-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Bemmel D4 Nijmegen D9 (1-2)final
Wijchen D3 Nijmegen D11 (2-2)final
Union D9 Wijchen D2-O (0-0)final
Union D8 HCM D4 (3-1)final
Apeliotes D7 Apeliotes D8 (1-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Nijmegen D9 Wijchen D3 (5-0)final
Wijchen D2-O Apeliotes D7 (7-0)scheduled
Nijmegen D11 Union D9 (1-0)final
HCM D4 Bemmel D4 (2-3)final