IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Heren 1

Spelers Heren 1

Wouter Bastin
Emil Bastin
Wouter Brugman
Luca Faber
Beau Frederiks
Tim de Groot
Jelle Maaskamp
Guus Megens
Loek Pelser
Sjors Reith
Thijmen Sauerborn
Koen Schipper
Floris de Waard
Lex Warring
Lars Wortelboer

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider/ manager Ronald Wortelboer
Aanvoerder/Captain Lars Wortelboer
Trainer/Coach Paul Meijer
Planning arbitrage Tim de Groot
Planning bar Floris de Waard
Planning diversen Jelle Maaskamp

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Venray H1 Oedenrode H1 0:00
Basko H1 HCM H1 0:00
Bemmel H1 Wageningen H1 14:45
Maastricht H1 Rosmalen H1 14:45
Horst H1 Wijchen H1 14:45
Scoop H1 Gemert H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen H1 12 32 10 2 0
2 HCM H1 12 30 10 0 2
3 Wageningen H1 12 26 8 2 2
4 Bemmel H1 12 25 8 1 3
5 Oedenrode H1 12 23 7 2 3
6 Scoop H1 12 16 5 1 6
7 Maastricht H1 12 16 4 4 4
8 Wijchen H1 12 13 4 1 7
9 Horst H1 12 13 4 1 7
10 Gemert H1 12 7 2 1 9
11 Venray H1 12 4 1 1 10
12 Basko H1 12 3 1 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt MHC Bemmel 800 H1 14:45 thuis - Veld1
10 mrt HC Horst H1 14:45 uit
17 mrt WMHC H1 n.n.b thuis - Veld1
24 mrt HC Scoop H1 14:45 uit
7 apr HCM Arnhem H1 14:45 thuis - Veld1
14 apr MHCV H1 14:45 uit
21 apr Rosmalen H1 14:45 thuis - Veld1
26 mei Maastrichtse Hockey Club MHC H1 14:45 uit
2 jun Sint Oedenrode H1 14:45 thuis - Veld1
9 jun V.M.H.C. Basko H1 14:45 thuis - Veld1
16 jun HC Gemert H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Bemmel H1 Wijchen H1 (3-2)final
Basko H1 Wageningen H1 (0-4)final
Venray H1 Rosmalen H1 (0-14)final
Maastricht H1 HCM H1 (1-4)final
Horst H1 Gemert H1 (1-2)final
Scoop H1 Oedenrode H1 (4-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Oedenrode H1 Venray H1 (9-0)final
Gemert H1 Scoop H1 (0-4)final
Rosmalen H1 Maastricht H1 (5-2)final
HCM H1 Basko H1 (6-0)final
Wijchen H1 Horst H1 (3-3)final
Wageningen H1 Bemmel H1 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Bemmel H1 HCM H1 (4-3)final
Maastricht H1 Oedenrode H1 (2-2)final
Basko H1 Rosmalen H1 (0-8)final
Scoop H1 Horst H1 (2-4)final
Venray H1 Gemert H1 (2-2)final
Wageningen H1 Wijchen H1 (3-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Rosmalen H1 Bemmel H1 (6-3)final
Oedenrode H1 Basko H1 (9-1)final
Gemert H1 Maastricht H1 (5-1)final
Horst H1 Venray H1 (2-0)final
Wijchen H1 Scoop H1 (3-4)final
HCM H1 Wageningen H1 (2-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Venray H1 Scoop H1 (0-1)final
Maastricht H1 Horst H1 (2-1)final
Basko H1 Gemert H1 (3-1)final
Wageningen H1 Rosmalen H1 (2-2)final
HCM H1 Wijchen H1 (7-3)final
Bemmel H1 Oedenrode H1 (5-1)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Horst H1 Basko H1 (3-1)final
Scoop H1 Maastricht H1 (1-1)final
Rosmalen H1 HCM H1 (4-1)final
Oedenrode H1 Wageningen H1 (4-3)final
Gemert H1 Bemmel H1 (0-6)final
Wijchen H1 Venray H1 (6-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Rosmalen H1 Wijchen H1 (7-0)final
Maastricht H1 Venray H1 (3-1)final
Basko H1 Scoop H1 (1-2)final
Wageningen H1 Gemert H1 (2-0)final
HCM H1 Oedenrode H1 (5-3)final
Bemmel H1 Horst H1 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Scoop H1 Bemmel H1 (0-1)final
Venray H1 Basko H1 (4-3)final
Oedenrode H1 Rosmalen H1 (3-3)final
Gemert H1 HCM H1 (1-4)final
Horst H1 Wageningen H1 (1-2)final
Wijchen H1 Maastricht H1 (1-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Rosmalen H1 Gemert H1 (6-0)final
Oedenrode H1 Wijchen H1 (6-5)final
Wageningen H1 Scoop H1 (3-1)final
HCM H1 Horst H1 (5-2)final
Basko H1 Maastricht H1 (0-3)final
Bemmel H1 Venray H1 (12-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Venray H1 Wageningen H1 (1-6)final
Maastricht H1 Bemmel H1 (2-2)final
Basko H1 Wijchen H1 (4-6)final
Horst H1 Rosmalen H1 (1-2)final
Scoop H1 HCM H1 (0-3)final
Gemert H1 Oedenrode H1 (0-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Rosmalen H1 Scoop H1 (6-0)final
Oedenrode H1 Horst H1 (8-3)final
HCM H1 Venray H1 (10-1)final
Bemmel H1 Basko H1 (10-2)final
Wijchen H1 Gemert H1 (7-0)final
Wageningen H1 Maastricht H1 (1-1)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Rosmalen H1 Venray H1 (10-0)final
Oedenrode H1 Scoop H1 (7-1)final
Wageningen H1 Basko H1 (3-2)final
HCM H1 Maastricht H1 (5-1)final
Wijchen H1 Bemmel H1 (3-2)final
Gemert H1 Horst H1 (1-2)final