IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Heren 3

Ondersteuning

Functie Naam
Begeleider/ manager Merijn Ebskamp
Aanvoerder/Captain Merijn Ebskamp
Planning arbitrage Caspar Bouwels
Planning bar Roy Janssen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nijmegen H8 Civicum H3 15:15
Apeliotes H7 Union H6 15:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Wijchen H2-O 12 29 9 2 1
2 Nijmegen H8 11 27 8 3 0
3 Ede H3 11 24 7 3 1
4 Union H6 11 21 7 3 1
5 Upward H3 12 20 6 2 4
6 Apeliotes H7 11 19 6 1 4
7 Civicum H2-O 11 17 5 2 4
8 Wageningen H5 11 16 5 1 5
9 Westerduiven H3 11 14 4 2 5
10 Wijchen H3 11 14 4 2 5
11 Civicum H3 11 13 4 1 6
12 Upward H4 12 6 2 0 10
13 Nijmegen H11 11 3 1 0 10
14 Apeliotes H6 12 0 0 0 12

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt C.M.H.C. CIVICUM H2-O n.n.b thuis
10 mrt N.S.H.C. Apeliotes H6 10:40 uit
17 mrt MHC EDE H3 12:45 uit
24 mrt Westerduiven H3 n.n.b thuis - Veld1
7 apr C.M.H.C. CIVICUM H3 12:45 uit
14 apr R.K.H.V. Union H6 10:15 thuis - Veld3: Wesso Elektro
21 apr N.S.H.C. Apeliotes H7 n.n.b uit
26 mei NMHC Nijmegen H8 10:15 thuis - Veld1
2 jun WMHC H5 n.n.b uit
9 jun NMHC Nijmegen H11 11:15 thuis - Veld3: Wesso Elektro
16 jun Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Nijmegen H8 Apeliotes H7 (5-1)final
Wijchen H2-O Apeliotes H6 (5-0)final
Nijmegen H11 Civicum H3 (0-2)final
Wijchen H3 Ede H3 (5-5)final
Upward H4 Westerduiven H3 (0-4)scheduled
Wageningen H5 Union H6 (3-3)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H6 Civicum H2-O (0-5)final
Apeliotes H7 Wageningen H5 (3-0)final
Ede H3 Wijchen H2-O (4-3)final
Civicum H3 Upward H4 (4-1)final
Westerduiven H3 Wijchen H3 (0-1)final
Upward H3 Nijmegen H8 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Wijchen H3 Civicum H3 (3-2)final
Apeliotes H6 Upward H3 (0-6)final
Wijchen H2-O Westerduiven H3 (3-2)final
Civicum H2-O Ede H3 (1-1)final
Upward H4 Union H6 (1-9)final
Nijmegen H11 Apeliotes H7 (1-5)scheduled
Wageningen H5 Nijmegen H8 (2-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Apeliotes H7 Upward H4 (7-0)final
Upward H3 Wageningen H5 (3-1)final
Ede H3 Apeliotes H6 (5-0)final
Union H6 Wijchen H3 (5-4)final
Nijmegen H8 Nijmegen H11 (7-1)final
Westerduiven H3 Civicum H2-O (2-1)scheduled
Civicum H3 Wijchen H2-O (2-7)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Wijchen H3 Apeliotes H7 (1-2)final
Apeliotes H6 Westerduiven H3 (1-4)scheduled
Wijchen H2-O Union H6 (1-1)final
Civicum H2-O Civicum H3 (1-1)final
Nijmegen H11 Wageningen H5 (1-4)final
Ede H3 Upward H3 (0-0)final
WOENSDAG 4 OKTOBER 2023
Union H6 Nijmegen H11 (9-0)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Upward H4 Nijmegen H8 (2-7)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Upward H3 Nijmegen H11 (6-0)final
Westerduiven H3 Ede H3 (1-2)scheduled
Union H6 Civicum H2-O (2-0)scheduled
Apeliotes H7 Wijchen H2-O (0-2)final
Nijmegen H8 Wijchen H3 (1-1)final
Wageningen H5 Upward H4 (5-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Civicum H2-O Upward H3 (3-2)final
ZONDAG 22 OKTOBER 2023
Civicum H3 Apeliotes H6 (5-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Apeliotes H6 Union H6 (1-7)final
Wijchen H2-O Nijmegen H8 (2-2)final
Civicum H2-O Apeliotes H7 (2-1)scheduled
Westerduiven H3 Upward H3 (3-2)final
Wijchen H3 Wageningen H5 (1-3)final
Upward H4 Nijmegen H11 (4-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H3 Upward H4 (8-0)scheduled
Nijmegen H11 Wijchen H3 (1-3)final
Union H6 Ede H3 (2-3)scheduled
Civicum H3 Westerduiven H3 (2-1)final
Nijmegen H8 Civicum H2-O (4-0)scheduled
Apeliotes H7 Apeliotes H6 (6-1)scheduled
Wageningen H5 Wijchen H2-O (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Westerduiven H3 Union H6 (3-3)final
Civicum H2-O Wageningen H5 (1-2)final
Wijchen H3 Upward H4 (4-2)final
Ede H3 Apeliotes H7 (4-2)final
Civicum H3 Upward H3 (1-6)final
Wijchen H2-O Nijmegen H11 (8-0)final
Apeliotes H6 Nijmegen H8 (0-8)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Upward H3 Wijchen H3 (3-1)final
Union H6 Civicum H3 (5-2)final
Wageningen H5 Apeliotes H6 (5-0)final
Upward H4 Wijchen H2-O (0-6)final
Nijmegen H8 Ede H3 (3-0)final
Nijmegen H11 Civicum H2-O (0-7)final
Apeliotes H7 Westerduiven H3 (2-2)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Apeliotes H6 Nijmegen H11 (1-2)final
Ede H3 Wageningen H5 (7-1)final
Westerduiven H3 Nijmegen H8 (0-5)final
Wijchen H2-O Wijchen H3 (7-2)final
Union H6 Upward H3 (1-0)final
Civicum H3 Apeliotes H7 (1-2)scheduled
WOENSDAG 6 DECEMBER 2023
Civicum H2-O Upward H4 (3-0)final
ZONDAG 25 FEBRUARI 2024
Ede H3 Civicum H3 (7-0)scheduled
ZONDAG 3 MAART 2024
Wijchen H2-O Upward H3 (3-2)final
Nijmegen H11 Ede H3 (0-8)scheduled
Upward H4 Apeliotes H6 (7-2)scheduled
Wageningen H5 Westerduiven H3 (6-0)scheduled