IMG_2575 - kopie.JPG IMG_2578 - kopie.JPG IMG_2580 - kopie.JPG mhc-wijchen-1.jpg mhc-wijchen-2.jpg
 

Heren 30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder/Captain Harmen Schipper
Planning arbitrage Corne Schipper
Planning bar Corne Schipper

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wijchen H30-1 Wageningen H30-1 0:00
Apeldoorn H30-1 Zutphen H30-1 10:15
Nijmegen H30-2 Ares H30-1 11:30
Oosterbeek H30-1 Upward H30-1 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Apeldoorn H30-1 8 24 8 0 0
2 Ares H30-1 8 18 6 0 2
3 Wageningen H30-1 8 13 4 1 3
4 Arnhem H30-1 8 12 4 0 4
5 Zutphen H30-1 8 11 3 2 3
6 Wijchen H30-1 8 10 3 1 4
7 Upward H30-1 8 7 2 1 5
8 Nijmegen H30-2 8 6 2 0 6
9 Oosterbeek H30-1 8 4 1 1 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt MHCZutphen H30-1 11:00 thuis - Veld3: Wesso Elektro
10 mrt WMHC H30-1 n.n.b thuis - Veld1
17 mrt HC Ares H30-1 12:30 uit
24 mrt NMHC Nijmegen H30-2 13:45 uit
7 apr Apeldoorn H30-1 10:45 thuis - Veld1
14 apr AHC Velp H30-1 10:45 uit
21 apr M.H.C. Oosterbeek H30-1 10:15 thuis - Veld1
26 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H30-1 n.n.b uit
9 jun MHCZutphen H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Ares H30-1 Nijmegen H30-2 (4-2)final
Wageningen H30-1 Wijchen H30-1 (2-1)final
Zutphen H30-1 Apeldoorn H30-1 (1-7)final
Upward H30-1 Oosterbeek H30-1 (1-1)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wageningen H30-1 (4-3)final
Wijchen H30-1 Ares H30-1 (3-2)final
Arnhem H30-1 Zutphen H30-1 (4-3)final
Nijmegen H30-2 Upward H30-1 (4-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Zutphen H30-1 Oosterbeek H30-1 (5-2)final
Wijchen H30-1 Nijmegen H30-2 (3-1)final
Ares H30-1 Apeldoorn H30-1 (3-4)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Apeldoorn H30-1 Wijchen H30-1 (7-1)final
Arnhem H30-1 Ares H30-1 (3-5)final
Upward H30-1 Zutphen H30-1 (3-5)final
Oosterbeek H30-1 Wageningen H30-1 (3-5)final
DONDERDAG 5 OKTOBER 2023
Arnhem H30-1 Wageningen H30-1 (3-6)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Apeldoorn H30-1 Nijmegen H30-2 (8-1)final
Ares H30-1 Oosterbeek H30-1 (9-4)final
Wageningen H30-1 Upward H30-1 (1-3)final
Wijchen H30-1 Arnhem H30-1 (5-1)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Upward H30-1 Ares H30-1 (3-4)final
Arnhem H30-1 Apeldoorn H30-1 (0-7)final
Oosterbeek H30-1 Wijchen H30-1 (5-3)final
Nijmegen H30-2 Zutphen H30-1 (3-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Apeldoorn H30-1 Oosterbeek H30-1 (3-1)final
Arnhem H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Wageningen H30-1 Zutphen H30-1 (3-3)final
Wijchen H30-1 Upward H30-1 (1-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Wageningen H30-1 Nijmegen H30-2 (2-1)final
Zutphen H30-1 Ares H30-1 (2-5)final
Upward H30-1 Apeldoorn H30-1 (2-3)final
Oosterbeek H30-1 Arnhem H30-1 (1-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Wijchen H30-1 Zutphen H30-1 (2-2)scheduled
Arnhem H30-1 Upward H30-1 (5-3)final
Ares H30-1 Wageningen H30-1 (5-0)final
Nijmegen H30-2 Oosterbeek H30-1 (7-3)scheduled